Neki Luminnes ver Leth

22. listopadu 2009 v 9:04 | Neki ver Leth |  O nás
Nerada mluvím o sobě.Jsem vždycky ta radši sedím v koutě a nemluvím.Teda tohle platí pouze když své okolí neznám a ono nezná mne.Můj příběh začal před 4 lety kdy jsem nastoupila do kroužku v Porubě.Tehdy jsem netušila co je j-rock a další z těhla pojmů.Vlastně jsem ani neznala Anime a Mangu.

Já zastávám myšlenku, že každý se může bavit jenom ti ostatní musí vědět jak.Tehdy jsem se začala bavit s jednou dívkou...povahově poměrně podobnou.Už tehdy jsme si rozuměli ale do středu duše cesta byla ještě dlouhá.

Pomalu jsme se poznávali.Pomaloučku, když najednou vše někdo nebo něco pokazilo.Kitsune se v kroužku po prázdninách neobjevila.Z počátku mne to žralo, ale nakonec jsem se spřátrelila s Niki, kterou jsem už tehdy znala dosti dlouho.Ale nebylo to ono.

Vše rozpoutal jeden e-mail napsán Kitsuninou rukou.Pak jsme se sešli a opět jsme se poznali.Tentokráte už zcela.Nastali další prázdniny a s nimi i poznávání J-rockerů a japonské módy.Tehdy za ty prázdniny jsem poznala sama sebe.Vše začalo An Café a dále pokračuje Versailles, Kaya, Malice Mizer. apod...

Ještě jako Kitsune jsem k lidem nedůvěřivá, ale já jsem takové světlo.Když mne někdo zradí já mu odpustím nebo spíše se tak tvářím, ale jsem opatrná a bolest je pořád ve mne.Ale nejsem takový terorista abych ukusovala lidem ruce.Já je trápím spíše psychicky. Ren: a co mělo být to násilné schození mne z lustru Glalda: že to ještě řešíš.

Dále máme svůj svět odvozen od knihy Darrena Shana, ale ten náš je překopaný.Nové postavy, povahy, vlastnosti, život....A taky jsme si vzali do parády J-rock.Takže je to trochu překopaný.

Jinak miluji psycho :D né vážně....co je barevný je psycho.Mám rádá zvířátka, hady, pavouky apod. , ale doneste psa aje po vás lidi MUHAHAHAHAAAAAAAAAAA

Nebojím se uvažovat otevřeně o smrti.Sice je to deprimující ale je!S Kitsune to chápem.

Moje další myšlenka kterou miluji je myšlenka zrcadla. Zrcadlo je okno do drukého světa, v němž žije naše druhé já, akoráte s jinou-opačnou povahou.

No to je ve stručnosti něco málo o mne. Ren: něco málo??Ty jsi se zbláznila Glalda: čeká na Kitsune.Pojď na skleničku Ren: jasně

Neki Luminnes ver Leth


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama