Střelba na lodě a PC bez řádu

11. února 2010 v 9:27 | Neki ver Leth |  Depresivní dny
11. února čtvrtekJe čtvrtek.Druhá hodina na počítačích místo matematiky.Do uší mi hraje Dir en Grey písnička Cage, nějakým způsobem jsem si ji opravdu oblíbila.Mám od učitelky půjčené sluchátka, avšak s jiným číslem než můj počítač... je to bez řádu a skladu... ten chaos mne ohromuje.Jak i dospělí lidé nevědomně porušují řád počítačové učebny.Zrovna teď mne tu někdo otravuje na ICQ s otázkou|: zahraješ si se mnou pak lodě?

Lodě je pro většinu asi známá hra.Ano, Neki na požádání přinesla tuto hru do školy a ve volných hodiná, což je často, jelikož 9 lidí je na lyžáku a zbytek nemocný takže je nás pouze 12, hrajeme tuto hru.Teda já se většinou jenom dívám.Nehraji hry téměř nikdy, ale dívám se. Možná si i zahraji, ale to pouze v krajním případě.

To icq na mém účtu bych nejraději vymazala, ale mohu si psát s Kitsune takže to neudělám.Ona zrovna není ve škole takže si můžem prakticky kdykoliv psát, pokud zrovna nesnídá.*rozhlédne se po třídě* Jaký klid... šero... ohromuje mne to.Skoro všichni na uších sluchátka.Papíry na zápis klidně leží naší rukou nedotčeny. Učitelka taky něco dělá na pc.Právě mi skončila písnička Yokan a už mi zase někdo píše na icq.Jindy mne ten charakteristický zvuk rozčílí, ale po většinou potěší, hlavně když píše Kitsu-chan.

Teď jedna holka narazila na Decoru a dost ji to ohromilo.Docela zvláštní, jak se lidé chovají k něčemu čemu nerozumí.Jak zvláštní.*povzdechne si* Naše upjatá společnost.No to je asi tak vše.Sama nevím proč jsem ten článek vůbec psala, asi proto že se nudím *zapíná si do sluchátek An Cafe*
Neki ver Leth

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama