Květen 2010

Psycho může být světem Paradise naším rájem

27. května 2010 v 19:23 | Neki ver Leth |  O nás
A je to tady... se spojením jsem začala nanovo.
Je tu menší překvapení... udělala jsem si nový blog.
Blog o svém světě o ráji a o psychopatii.
Je podobný jako tento... i desing.
Rubriky... jenom složitější názvy...
A Kitsune... máš v tomto textu někde nápovědu
o názvu mého blogu... teda adrese

ggrege

Touha po dokonalosti

17. května 2010 v 16:16 | Neki ver Leth |  Renovi písně

Zase přidávám Renův text. Poslední dobou jaksik neví kdo je, proto neví čím je jen podvědomně o to prosí. Tohle pochopí asi jenom Kitsune, ale dám sem text této písně... je vymyšlen Renem skrz mne...RozděleníXspojení světů

17. května 2010 v 14:35 | Neki ver Leth |  upíři hora
ROZDĚLENÍ X SPOJENÍ SVĚTŮ

ggrege

Nepochopím... Dokonalosti se nedotku

15. května 2010 v 13:35 | Neki ver Leth |  Depresivní dny
Neki se právě vrátila z Matematického soustředění. Letos jsem se tam vůbec netěšila. Přesto, jsem si odnesla dvě první místa, ale to je teď vydlejší.

Když jsem přijela domů, šla jsem hned k mojí malé ,,princezně" Lilince.Tak ráda jsem ji zase viděla! Pak přišel na řadu počítač a ICQ. Kitsune na blogu dala tři články. Jak jsem si je četla, nedokázala jsem je pořádně pochopit. Ale po přečtení o několik minut později mi to došlo. Nechápu to. Jednou pochopím články okamžitě, ale nyní.... nyní jsem je pochopila až pak. Jedna má mysl chvílemi odmítá psát složitý text, myslet tak jak někteří nečekají, být ta, kterou sem a zároveň nejsem!Ale teď... nerozuměla jsem té složitosti.

A pak článek dokonalost. Nikdo není dokonalý... ale jde tady o jednu věc. Někdo nás bere jako...jako DOKONALOU OSOBU. Každý vidí jiným pohledem ostatní, jinak duše, někdo duše odmítá poznat. Každý se může státi dokonalým, ale k čemu je, když za dokonalého tě považují ostatní, nikoliv ty sám. Jde tady o to, že dokonalosti dosáhneš pouze upřímností, upřímností k sobě samému a pak se sami stanete dokonalými! Toť mám na mysli já.

Když teď tak sedí u PC a sesřečka se dívá na kouzelníci z wawelly nebo jak se to píše... Moc to nemusím, ale alespoň to není o koních...Moje ,,princezna" tu teď prochází pod nohama a já jsem ráda. Vlasy mi stojí do všech stran, ale nijak m to nevadí... Tichý šum větru z oken... je mi příjemně...

Asi bych už měla končit. Pojedu k babičce... Musím, ale já tam jezdím ráda... moc ráda!

Jinak mé vlasy mi připomínají občas Kamijovi. Mám je vlnité... velmi neposedné.
                                                                                                                         Neki ver Leth

qwsqws

Aikaryu-aneb Milujeme pohádky!

7. května 2010 v 20:09 | Neki ver Leth |  Ostatní-prozatímní
Už jsem tady zase. Po dlouhé době, jaksik nemám áladu ani moc čas psát... ne času mám dost, ale nemám náladu. Chci sem přidat nějakou další povídku, přemýšlela jsem o dokončaní ManaXGackt, ale... ale. Nemám ještě čás ze sešitu přepsanou do PC a ani nápad jak dokončit. Kapitolovku barevný kolotoč, mám opět doma, já vím, jsou to jenom výmluvy, ale když chci dopisovat, tak jsem u babičky a nemám tu nic a jsem líná si to stáhnout na flashku.

Jinak k článku. Neki se zaměřila na Versailles, přesněji na bývalé skupiny. Takže Teru! Jeho bývalá skupina Aikaryu mne uchvátila. Líbí se mi pojetí jejich PV i když mají jenom dvě. Jsou to vp ojetí pohádek. Ano, mám straštně takové věco ráda. Nevím proč, ale líbí se mi toho hodně. Ale Kaya stále vede xD. Jinak poslední video, vám ukáže, že Teru už tu ani nemusel být.

1. Susume! Pirates2. Kyuuketsu3. Vidíte to černé auto? Pořádně se na to podívejte. Důvod bude pod videem.


V tom černém autě, seděl při nehodě i Teru. Celá skupina Aikaryu. Jak jsem to viděla, myslela jsem si, že musel někdo zemřít a ne. Všichni přežili a prý nebylo ani nějak moc vážné zranění. Tomu se říká štěstí... je to dobře nebo špatně? Já bych řekla, že i dobře...