Nepochopím... Dokonalosti se nedotku

15. května 2010 v 13:35 | Neki ver Leth |  Depresivní dny
Neki se právě vrátila z Matematického soustředění. Letos jsem se tam vůbec netěšila. Přesto, jsem si odnesla dvě první místa, ale to je teď vydlejší.

Když jsem přijela domů, šla jsem hned k mojí malé ,,princezně" Lilince.Tak ráda jsem ji zase viděla! Pak přišel na řadu počítač a ICQ. Kitsune na blogu dala tři články. Jak jsem si je četla, nedokázala jsem je pořádně pochopit. Ale po přečtení o několik minut později mi to došlo. Nechápu to. Jednou pochopím články okamžitě, ale nyní.... nyní jsem je pochopila až pak. Jedna má mysl chvílemi odmítá psát složitý text, myslet tak jak někteří nečekají, být ta, kterou sem a zároveň nejsem!Ale teď... nerozuměla jsem té složitosti.

A pak článek dokonalost. Nikdo není dokonalý... ale jde tady o jednu věc. Někdo nás bere jako...jako DOKONALOU OSOBU. Každý vidí jiným pohledem ostatní, jinak duše, někdo duše odmítá poznat. Každý se může státi dokonalým, ale k čemu je, když za dokonalého tě považují ostatní, nikoliv ty sám. Jde tady o to, že dokonalosti dosáhneš pouze upřímností, upřímností k sobě samému a pak se sami stanete dokonalými! Toť mám na mysli já.

Když teď tak sedí u PC a sesřečka se dívá na kouzelníci z wawelly nebo jak se to píše... Moc to nemusím, ale alespoň to není o koních...Moje ,,princezna" tu teď prochází pod nohama a já jsem ráda. Vlasy mi stojí do všech stran, ale nijak m to nevadí... Tichý šum větru z oken... je mi příjemně...

Asi bych už měla končit. Pojedu k babičce... Musím, ale já tam jezdím ráda... moc ráda!

Jinak mé vlasy mi připomínají občas Kamijovi. Mám je vlnité... velmi neposedné.
                                                                                                                         Neki ver Leth

qwsqws
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama