Pocit ztráty

13. listopadu 2010 v 11:27 | Neki ver Leth |  Černá díra
Přiznávám se, že mi dělá problém oddělit se od starých blogů. Těžko se mi jich zbavuje a nikdy bych je nedokázala sama smazat. Doteď jede můj první blog, jenom já tam nepíši. Pamatuji se i na Kitsuniny blogy. Na anime-kitsune-chan.blog.cz který je již smazaný. Na dobu, kdy jsme se po roku setkaly. Bude to zanedlouho druhým rokem teda myslím. Nedovedu to pořádně spočítat.

Poslední dobou trpím pocitem méněcennosti. Těžko říci proč, ale trpím. Podceňuji se a hlavně mám pocit, že Kitsune si zaslouží lepší kamarádku, ale přece mám strach, že bych se s ní měla rozloučit.

Nedávno jsem měla divný stav. Jakoby část ve mne unikala. Chíli mi bylo teplo a chvíli jsem se třásla, vážně třásla zimou. Bylo mi divně a nesmyslně mu vytryskly slzy do očí až jsem si je muisela krýt, aby si toho nikdo nevšiml. Dokonce jsme byla velmi zamlklá i při obědě. A pak jsem bez rozloučení odešla od Ruměnky a ostatních. Bolelo mne tak srdce. Šla jsem domů pomaloučku dívala jsem se na boty. Pomalu jsme šla a najednou jsem měla chuŤ napsat, jestli je Kitsune v pořádku. A ona mi napsala z ICQ. A já ji napsala sama nevím ani proč ale najendou jsem ji musela napsat: ,,Umírá mi veverka!" Nepochopila to pořádně... vlastně ani já ne. A pak jsem ji napsala: ,,Risuki umírá." Tomu už snad rozuměla lépe, ale já myslela Risukiho ve mne. Zachvátila mne taková panika, až jsem se téměř rozbrečela. Bála jsem se a to velmi. Bála jsjem se, že tuto část vážně ztratím. Až příliš jsme se upnula na tu myšlenku a snažila se zžít se vším, co má rád Risuki. Oblékala jsme se v jeho stylu a snažila se žít jako on, až tak moc mne to ovlivnilo. Pak se mne Kitsune po několika dnech ptala, jestli je mi už dobře a je. Ta část ze mne neodešla, ale cítím ji v sobě a mám občas strach že o ni příjdu.

Poslední dobou se chovám až jako histerka až moc. Bojím se docela. Tísní se mi srdce. Co bude za rok? Končím školu a najednou půjdu jinam. Nikiho tam možná nebudu znát, budu tam sama jiná. Bojím se až se mi srdce chvěje. A navíc mám strach, že ztratíme náš příběh s Kitsune. Že na něj už nebude čas. JE mi do pláče. Vážně teĎ brečím, když si to uvědomím jsem vážně histerka.  Brečím bezdůvodně. Bojím se, mám strach začínám býti paranoidní. Asi bych se měla objednat někdy k lékaři. K psychologovi asi. Možná by mi to pomohlo... ne nikdy bych jej nepoislechla. Lepší je se vykecat takto. Možná. Nevím co více říct. Jenom jsme tak trochu zvědavá, kdy tohle Kitsune objeví.

Jdu na oběd nashledanou prozatím....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kitsune ver Leth Kitsune ver Leth | 13. listopadu 2010 v 19:31 | Reagovat

Tak zaprve... JÁNECHCI JINOU KAMARÁDKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Snad jsi to pochopila dost jasně. K Risukimu to už jsem  ti okomentovala a k našemu příběhu... ano také se bojí. Ne toho až pujdeš jinam ale že prostě jednou... že jednou přestane být ten čas. Nálada. Jen když na to pomyslím vhání mi to slzy do očí a skutečně si ted tak říkám toho psychyatra by jsme potřebovali obě... někdy to přeháním občas to už není normální.

2 Neki ver Leth Neki ver Leth | 13. listopadu 2010 v 19:33 | Reagovat

[1]: Jo jo chápu! A neřvi po mne. Bojím se... stále... stává se ze mne histerka, jenomže já bych psychologivo nevěřila

3 Kitsune ver Leth Kitsune ver Leth | 13. listopadu 2010 v 19:34 | Reagovat

[2]: Já sama se často podceňuji dokonce i tohle mě už napadlo jen jsem to ještě nenapsala. A sama bych asi k psychologovy nešla jen kdybychom příběh skutečně ztratili myslím že by mě tam brzo poslali rodiče...

4 Neki ver Leth Neki ver Leth | 13. listopadu 2010 v 19:39 | Reagovat

[3]: No jo... časem prostě no... časem by se to zahojilo, ale i tak. Nechci o něj přijít pevně věřím, že se to nějak povede a čas se vždy najde ať už to bude jenom krátký čas

5 Kitsune ver Leth Kitsune ver Leth | 13. listopadu 2010 v 19:42 | Reagovat

[4]: Časem... ne možná trochu ale ne vše se zahojí úplně měla bych potřebu někam dávat své nápady do příběhu u mých postav. Bolelo by to a ta představa mě děsí možná vážně přeháním ale neuměla bych zabít svůj volný čas a drávila bych ho v hloupé a slabožské sebelítosti

6 Neki ver Leth Neki ver Leth | 13. listopadu 2010 v 20:37 | Reagovat

[5]: pravda... tak nějak vždy se nějaký čas najde i kdybych se pak měla naučit uči se v noci xD

7 Kitsune ver Leth Kitsune ver Leth | 13. listopadu 2010 v 20:38 | Reagovat

[6]: xD pravda vždycky se nějak ten čas najde

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama